+48 (17) 250 26 15
kancelaria@adwbaran.pl & a.baran@adwbaran.pl

Kancelaria adwokacka od spraw cywilnych, karnych, gospodarczych i międzynarodowych

Profesjonalna Pomoc Prawna

adw. Agnieszka Baran

Czytaj więcej...

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Agnieszkę Baran zajmuje się doradztwem i reprezentacją klientów w sprawach cywilnych, karnych i karno-skarbowych, a także gospodarczych i międzynarodowych. Oferujemy obsługę w językach obcych: angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Reprezentujemy zarówno firmy i obywateli z obszaru Unii Europejskiej, jak i pochodzących spoza niej. Świadczymy usługi prawnicze sporządzając analizy i opinie prawne, pomagając w tworzeniu dokumentów różnego rodzaju od umów, regulaminów i uchwał po pozwy i wnioski, występując w imieniu naszych klientów przed sądami i organami administracji publicznej, a także działając w ich imieniu na etapie postępowań przygotowawczych.

Zakres i sposób działania kancelarii

Nasza kancelaria adwokacka funkcjonuje, opierając swoją działalność na trzech filarach: obsłudze klientów biznesowych, pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych oraz sprawach z zakresu prawa międzynarodowego. W ramach usług oferowanych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą proponujemy wsparcie przy zakładaniu spółek i dbaniu o wszystkie aspekty prawne ich działalności, poczynając od tworzenia i opiniowania statutów, regulaminów czy uchwał po pomoc w działalności operacyjnej, m.in. nadzór nad sporządzaniem umów i ofert czy pomoc w obsłudze i gromadzeniu danych osobowych. Pomagamy również przy obsłudze inwestycji, sprawach związanych z nieruchomościami czy windykacją należności. Prowadzimy także procesy likwidacyjne i upadłościowe.

Klientom indywidualnym prowadzona przez nas kancelaria prawna pomaga w sprawach związanych z prawem cywilnym, karnym i karno-skarbowym. Zapewniamy wsparcie obrońcy w postępowaniach przygotowawczych i sądowych. Ułatwiamy rozwiązywanie problemów wchodzących w zakres prawa cywilnego: dochodzimy odszkodowań od ubezpieczycieli, udzielamy porad przy dysponowaniu nieruchomościami, opiniujemy, redagujemy i egzekwujemy umowy cywilno-prawne. Zajmujemy się także prawem rodzinnym, w tym rozwodami, alimentami czy prawami rodzicielskimi. Działamy także w obszarze prawa spadkowego.

W ramach prawa międzynarodowego nasza kancelaria prawnicza oferuje usługi związane z prawem spółek, pomoc w rozstrzyganiu sporów w ramach umów zawartych z partnerami zagranicznymi, w tym w przypadku, gdy są one podpisane na zasadach prawa kraju pochodzenia partnera. Proponujemy także pomoc prawną w kwestiach związanych z europejskim postępowaniem cywilnym.

Sprawdź ofertę naszej Kancelarii

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawnicze z wielu zakresów i dziedzin prawa. Poznaj naszą ofertę i zakresy dziedzin.
ZOBACZ

Potrzebujesz konsultacji? Umów się na spotkanie

Mieszkasz w Rzeszowie? Odwiedź nas – al. Józefa Piłsudskiego 27
Masz pytania? Zadzwoń – +48 (17) 250 26 15